Дисконтна програма

Всі картки дисконтної програми мережі магазинів «LIKEBYLOOK» є власністю торгової марки «LIKEBYLOOK» і діють в мережах фізичного магазину «LIKEBYLOOK». Учасниками Програми можуть бути особи, які досягли віку 18 років.

Клієнт має змогу отримати дисконтну картку при здійсненні покупки в мережі фізичних магазинів «LIKEBYLOOK» на суму, не менше 1500 гривень одним платежем та заповнивши анкету для отримання картки.
На першу покупку знижка не надається, після першої покупки знижка становить 3%.

Дисконтна картка є накопичувальною і дає право її власнику при накопиченні певної суми на збільшення знижки в разі наступних покупок.

Знижка 3% - сума покупки від 1500 гривень
Знижка 5% - загальна сума усіх покупок від 5000 гривень
Знижка 7% - загальна сума усіх покупок від 7000 гривень
Знижка 10% - загальна сума усіх покупок від 10000 гривень

Знижка і накопичення суми надається по пред’явленні дисконтної картки.
Знижка не надається на переоцінений товар, а також на товар, що бере участь в акції.

Кожен власник картки в день свого народження та протягом наступних 6-ти календарних днів може отримати одноразову знижку 10% на покупку при пред’явленні паспорта. Дана знижка не сумується до суми знижки на картці.

У разі втрати дисконтної картки, клієнт може відновити її, звернувшись у магазин «LIKEBYLOOK». Для відновлення картки клієнту необхідно мати при собі документ, що підтверджує особу (паспорт, водійські права або інший офіційний документ). Втрачена картка блокується та видається нова зі збереженням попередньо накопиченої суми та знижки.

Компанія залишає за собою право вносити будь-які зміни в реальні умови дисконтної програми в будь-який час без попереднього повідомлення учасників програми.

Детальніше про дисконтну програму

+38 (067) 37 36 412

Зручна комунікація

Відправимо сьогодні

Безкоштовна доставка